Piąta edycja spotkań firm pracujących na oprogramowaniu Comarch ERP Optima

Spotkania użytkowników tego samego programu pozwalają na wymianę doświadczeń i pomysłów. Producentowi z kolei dają możliwość poznania zarówno mocnych, jak i słabych stron swojego rozwiązania.

26 listopada bieżącego roku odbędzie się kolejna, piątka już edycja spotkań z użytkownikami systemu Comarch ERP Optima. Z wiadomych względów odbędzie się ona zdalnie, ale to nie jedyna nowość. Po raz pierwszy do udziału w wirtualnym spotkaniu zapraszani są także użytkownicy aplikacji Comarch ERP XT. Jest to narzędzie dla małych firm, mogące służyć do fakturowania, prowadzenia pełnej i uproszczonej księgowości, magazynów, terminali POS, dodatkowo wyposażone jest w mechanizm OCR oraz analizy business intelligence.

Podczas spotkania online producent opowie o swoich planach i perspektywach dla Optimy i dla XT, oprócz tego do udziału zaproszeni zostaną klienci, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach, a zaproszeni eksperci wprowadzą w zmiany prawne planowane jeszcze na ten oraz na przyszły rok.

Druga część spotkania obejmie trzy sesje tematyczne, spośród których każdy znajdzie interesującą go tematykę. Na pewno warto zwrócić uwagę na panel dotyczący nowej aplikacji Comarch ERP Moje Biuro Rachunkowe.

Aby zapisać się na spotkanie prosimy przesłać swój akces na adres erp@polkas.pl lub zadzwonić do nas pod numer 012 634 05 44.