Nowa wersja Comarch DMS 2017.3.

Standardowymi modułami systemów ERP są Księgowość, Kadry i Płace, Fakturowanie, Magazyn czy CRM. Coraz częściej oprogramowanie tej klasy wzbogacane jest różnego rodzaju innymi funkcjonalnościami, między innymi analizami business Intelligence, samoobsługą pracowniczą, narzędziami do archiwizacji, rozwiązaniami mobilnymi etc.

Do tego typu innowacyjnych dodatków należy również obieg dokumentów, czyli moduł DMS (skrót od angielskiego Document Management System). Rozwiązanie takie znajduje się oczywiście także w ofercie firmy Comarch, z tym że do tej pory przystosowane było do współpracy z systemem Comarch ERP XL. Od wersji 2017.3 Comarch DMS zintegrowany jest również z drugim najpopularniejszym oprogramowaniem Comarchu, Comarch ERP Optimą. Oprócz współpracy z klasyczną wersją do obsługi jednej firmy Comarch DMS wspiera również wielofirmowość w Optimie oraz wielofirmowość mieszaną: Comarch ERP Optima / Comarch ERP XL.

Oprócz tego nowa wersja zawiera łącznie 32 nowe funkcjonalności i nowe możliwości dla użytkowników. Dużą wagę przywiązano do uelastycznienia opcji konfiguracyjnych, dzięki czemu konfiguracja modułu jest teraz szybsza i łatwiejsza.

Warto podkreślić tutaj, że Comarch DMS znajduje coraz szersze grono użytkowników, z rozwiązania tego korzysta obecnie prawie 400 podmiotów różnej wielkości i o różnych profilach działalności. O powodzeniu aplikacji w dużej mierze decyduje to, że oprócz wersji desktopowej dostępna jest ona także w wersji mobilnej, jako Comarch Mobile DMS. Obsługiwane platformy to oczywiście Desktop, a oprócz tego Web, iOS i Android.

Jeżeli chcecie się Państwo przekonać z czego wynika popularność modułu Comarch DMS, zapraszamy do kontaktu z POLKAS.