Nowa, niższa cena na enova365 Integrator – tylko do końca roku!

Moduły dodatkowe do oprogramowania enova365 mają charakter licencji serwerowych, czyli oznacza to tyle, że wystarczy zakupić jeden do całej instalacji, a i tak wszyscy operatorzy będą mogli korzystać z jego dobrodziejstw. Jednym z takich modułów jest enova365 Integrator. Mimo jego niezaprzeczalnych atutów wielu klientów nieco zniechęca jego cena, kosztuje bowiem 4 980 PLN netto.

enova365 Integrator służy między innymi do upłynnienia wymiany danych z platformami e-commerce (między innymi ze sklepami internetowymi), do integracji z czytnikami kodów kreskowych i kolektorami danych oraz do połączenia z różnego rodzaju rozwiązaniami branżowymi i autorskimi.

Tych, którym wyżej wymienione funkcjonalności są potrzebne, ale do tej pory odstraszała ich cena za ten dodatek powinna zainteresować możliwość jego zakupu z nawet 50% rabatem! Na zakup samego Integratora proponujemy 40% rabatu, a kupując nowe licencje enovy za minimum 1 000 PLN netto możecie Państwo powiększyć rabat na Integrator aż do 50%.

Możliwość uzyskania zniżki dajemy zarówno nowym klientom, jak i tym, którzy już na enovie pracują. Oferta ta dotyczy zakupionej na własność wersji oprogramowania (standard i multi), natomiast nie kwalifikują się do niej modele wynajmu oraz usługowy: ASP i SaaS.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym, który jest do Państwa dyspozycji pod adresem mailowym erp@polkas.pl oraz numerem telefonu 12 634 05 44.