Cykl konferencji tematycznych dla użytkowników oprogramowania Comarch ERP Optima.

Systemy firmy Comarch takie jak Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL czy Comarch ERP Altum są stale rozwijane i wzbogacane o nowe funkcjonalności. Jednym z motorów napędowych wprowadzanych zmian są ewolucje przepisów prawnych oraz nowelizacje ustaw. Jednym, ale nie jedynym.

Równie ważnym wyznacznikiem kierunku rozwoju systemów ERP są opinie ich użytkowników. Producent Comarch organizuje cykliczne konferencje adresowane do użytkowników poszczególnych programów, podczas których prezentuje nowości i plany dotyczące rozwoju danego oprogramowania, ale również słucha drugiej strony, czyli zdania firm, które na nim pracują, czego im brakuje, co należy dopracować, uzupełnić lub usprawnić. Jesteśmy świeżo po spotkaniach dla użytkowników systemu Comarch ERP XL, a na pierwszą połowę listopada zaplanowano 5 konferencji w 5 miastach, które dotyczyć będą Comarch ERP Optimy. Konferencje odbędą się między 6, a 10 listopada kolejno w następujących miastach:

  • 6 listopada w Krakowie,
  • 7 listopada we Wrocławiu,
  • 8 listopada w Gdańsku,
  • 9 listopada w Warszawie,
  • 10 listopada w Poznaniu.

Będzie to już druga edycja tego typu spotkań, w których udział mogą wziąć zarówno klienci, jak i potencjalni klienci zainteresowani Comarch ERP Optimą.

Tematem konferencji będą konkretne funkcjonalności programu, które dostępne są lub będą zarówno w samej Optimie, jak i w aplikacjach z nią współpracujących. Oprócz tego poruszona zostanie aktualna już od dłuższego czasu tematyka JPK i nowych uwarunkowań prawnych w tym zakresie, jak i kwestia nowości w module Analizy Business Intelligence.

Podobnie jak w roku ubiegłym, również podczas tegorocznej edycji swe prelekcje będą mieć zewnętrzni eksperci z firmy doradczej TAXPOINT. Poruszą oni między innymi zagadnienia związane ze zmianami w podatkach w 2018 roku.

Oprócz korzyści czysto merytorycznych dla uczestników cyklu konferencji przygotowano szereg ofert specjalnych i rabatów na zakup prezentowanych modułów! Tym bardziej zachęcamy więc do udziału. Chętnych zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres erp@polkas.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem 012 634 05 44.