Comarch e-Sklep B2B! Tego nikt się nie spodziewał!

W portfolio firmy Comarch pojawi się niedługo zupełnie nowy produkt. Stały rozwój e-commerce wiąże się z coraz większymi potrzebami rosnącego rynku. Równolegle do obecnie proponowanych platform B2C, Comarch uruchomi w lipcu tego roku projekt Comarch e-sklep B2B. Będzie on niezależną, licencjonowaną wersją sklepu internetowego obsługującą relacje między-firmowe. Sklep B2B nie będzie dostępny dla użytkowników systemu ERP XT.

Współpracować będzie z systemami Comarch ERP Optima , XL i Altum, a oficjalnie pojawi się w dystrybucji 10 lipca tego roku wraz z najnowszą aktualizacją produktu Comarch e-Sklep do wersji 2017.5 .

W związku z pojawieniem się wspomnianej wersji e-Sklepu, przebudowany zostanie cennik netto abonamentów, który według producenta przedstawi się następująco:

B2C (Comarch e-Sklep)

B2B

Light

Standard

Enterprise

Comarch e-Sklep B2B

Comarch ERP XT

59 zł

99 zł

Comarch ERP Optima

129 zł

329 zł

499 zł

Comarch ERP XL

300 zł

500 zł

800 zł

Comarch ERP Altum

300 zł

500 zł

800 zł

Jak widać e-Sklep Light będzie dostępny wyłącznie dla systemu ERP XT, przy ograniczeniu do 50 aktywnych produktów.

Dodatkowo cena abonamentu Comarch e-Sklep Enterprise będzie od tej pory zawierać licencję na jeden sklep internetowy, a nie jak dotychczas na pięć. Rozszerzenie o każdy kolejny sklep powyżej jednego będzie kosztować 50% wartości ceny bazowej abonamentu.

Wszelkie pytania odnośnie nowej platformy e-Sklepu prosimy kierować na adres mailowy naszego Działu Handlowego erp@polkas.pl lub telefonicznie pod numer 12 634 05 44.